Zobacz ten darmowy przewodnik zanim zainwestujesz w Smart Home

W tym e-booku znajdziesz praktyczne wskazówki, które pozwolą Ci:

Mądrzy ludzie mówią, że „dom to tam, gdzie jest serce”. Warto zadbać o to, aby dom był nie tylko sercem, ale także mózgiem, który dba o nasze wygody i bezpieczeństwo. Smart Home, czyli inteligentny dom, pozwala na osiągnięcie tego celu poprzez zautomatyzowanie wielu procesów i urządzeń. Jednak tradycyjna instalacja smart home może kosztować fortunę. Pobierz eBooka i dowiedz się jak zrobić to taniej.

Co daje Ci Smart Home?

Automatycznie działający dom

Smart Home umożliwia zaprogramowanie działań urządzeń domu na zasadzie „kiedy” – „wtedy”. Przykład: kiedy zamykasz drzwi, wychodząc z domu, wtedy Smart Home zamyka rolety, uzbraja alarm oraz wyłącza oświetlenie i wentylację.

Wreszcie więcej czasu

Bez przemieszczania się po domu, bez chodzenia po pokojach można zarządzać oświetleniem, roletami, ogrzewaniem w każdym z pokojów z osobna lub we wszystkich jednocześnie, a także uzbroić alarm czy otworzyć bramy.

Zautomatyzowana energooszczędność

Automatyczne włączanie lub wyłączanie się ogrzewania w zależności od aktywności domowników w domu, czasu spędzanego w danych pomieszczeniach czy w zależności od warunków pogodowych.

Dom reaguje na zagrożenia

System Smart Home automatycznie reaguje na zagrożenia. Przykład: w przypadku wykrycia dymu, Smart Home zaktywizuje działanie wentylacji, podniesie rolety i powiadomi właściciela domu poprzez smartfon o zaistniałym zagrożeniu.

Dom zdalnie sterowany

Aplikacja na smartfona i tablet pozwala na sterowanie urządzeniami domu z każdego miejsca w domu i każdego miejsca na świecie, a także na podgląd monitoringu czy videodomofonu.

1 włącznik na cały dom

1 interaktywny panel ścienny, 1 aplikacja na smartfon w miejsce wielu łączników i pilotów. Odtąd Twój Klient będzie go używał do sterowania oświetleniem, ogrzewaniem, roletami, bramami, systemem alarmowym, itd.

Pobierz ebooka i dowiedz się jak poprawnie zrobić smart instalację w swoim nowym domu

Nasi partnerzy

Firmy, które zaufały profesjonalnej technologii Smart Home i oferują standard Smart Ready® swoim Klientom.